Wie is Wie?

Directie

Mevrouw Kris Van Opstal                                                                                          
Directeur Onderbouw
verantwoordelijk voor de leerlingen van het 1e tot en met het 3de jaar     

kris.vanopstal@materdeibrasschaat.be 

Mevrouw Yo van Bergen
Directeur Bovenbouw
verantwoordelijk voor de leerlingen van het 4e tot en met het 7e jaar
yo.vanbergen@materdeibrasschaat.be

Diane Goossenaerts,
Technisch adviseur-coördinator
diane.goossenaerts@materdeibrasschaat.be

Leerlingenbegeleiding & Coördinatie

Vincent Vermeiren, Pedagogisch beleidsondersteuner: vincent.vermeiren@materdeibrasschaat.be

1e graad:
Ellen Brepoels, leerlingbegeleider: ellen.brepoels@materdeibrasschaat.be
Greet Verheyen, leerkracht/coördinator: greet.verheyen@materdeibrasschaat.be
Veronique Sauviller, leerkracht/coördinator: veronique.sauviller@materdeibrasschaat.be

2e en 3e graad:
Gerald Chantrain, leerlingbegeleider: gerald.chantrain@materdeibrasschaat.be
Anke Koevoets, leerkracht/leerlingbegeleider: anke.koevoets@materdeibrasschaat.be
Marieke Dierickx, leerkracht/coördinator/trajectbegeleider: marieke.dierickx@materdeibrasschaat.be
Sarah Breynaert, leerkracht/coördinator/trajectbegeleider: sarah.breynaert@materdeibrasschaat.be

ICT

Pieter Verbeeck, ICT Verantwoordelijke & Verantwoordelijke Smartschool: pieter.verbeeck@materdeibrasschaat.be

Personeelsverantwoordelijke

Ellen Van Reeth: ellen.vanreeth@materdeibrasschaat.be

Boekhouding 

Maaike De Tollenaere: maaike.detollenaere@materdeibrasschaat.be
Karen Vanbuel (leerlingenrekeningen): karen.vanbuel@materdeibrasschaat.be

Preventieadviseur

Koen Pauwels: koen.pauwels@onderwijsvorselaar.be

 

 

Delen